ضمانت بازگشت 100 درصد آبگین

همون طور که همیشه گفتیم هدف آبگین اینه که از بین محصولات پر کاربرد عطاری، باکیفیت‌ترین‌ها رو فراهم کنه و دوستان آبگین بتونن با خیال راحت و بدون دغدغه‌ای از این بابت خرید کنن. ولی به هر حال پسند شدن برخی محصولات، به سلیقه‌ی مشتری هم بستگی داره. به خاطر همین، ما برای ایجاد امکان خرید بدون دغدغه، امکان بازگشت کالا رو هم برای مشتری فراهم کردیم. قانون مرجوعی آبگین به این صورته:
شما می‌تونی از هر نوع محصول هر تعداد که خواستی تهیه کنی، وقتی محصولات به دستت رسید، میتونی از هر نوع محصول یه نمونه رو باز کرده و امتحان کنی و اگه نپسندیدی، بقیه رو ظرف مدت یه هفته با هماهنگی ما و با هزینه خودمون برگردونی. به محض اینکه محصولات به دستمون رسید، مبلغ اون رو به حساب شما واریز می‌کنیم

قوانین بازگشت کالا در آبگین

شرایط ضمانت بازگشت

تمام محصولاتی که باز نشده‌اند رو به هر دلیلی نپسندی، میتونی ظرف مدت یه هفته برگردونی. برای بازگشت محصول، باید شرایط زیر را رعایت کنی:

نحوه بازگشت محصول

برای بازگشت محصول، لطفاً با ما تماس بگیرید، ما تمام موارد رو با شما هماهنگ می‌کنیم.

برگشت وجه

به محض اینکه محصولات به دستمون رسید، مبلغ اون رو به حساب شما واریز می‌کنیم.

ضمانت بازگشت آبگین

ما می‌خواهیم مطمئن شویم که از محصولات آبگین رضایت دارید. اگه به هر دلیلی از محصول خودتون راضی نبودید، می‌تونید اون رو به صورت رایگان برگردونید و وجه اون رو دریافت کنید.

محصولات آبگین

آبگین یک عطاری آنلاین هست که محصولاتی مانند گلاب،عرقیات گیاهی و شربت‌های سنتی رو ارائه میده. محصولات آبگین از بهترین مواد اولیه و با کیفیت بالا تولید میشن.